Pogotowie wodociągowe

pogotowie wodociągoweFirma GORAQUA zajmuje się usuwaniem awarii wodociągowych i kanalizacyjnych na terenie Warszawy i okolic.

Masz problem z kanalizacją?

Chętnie pomożemy. Do naszej firmy zgłaszają się osoby fizyczne, przedsiębiorstwa i instytucje, u których awaria wystąpiła na terenie nieruchomości. Jeśli awaria wystąpiła na przyłączach będących własnością miejskich wodociągów to uśnięciem takiej awarii  zajmuje się MPWiK.

Zakres naszych naszego pogotowia wod kan:

  • usuwanie awarii wodociągowych
  • usuwanie awarii kanalizacji
  • czyszczenie oraz udrażnianie kanalizacji i rur kanalizacyjnych
  • usuwanie awarii przyłączy wodociągowych
  • naprawa uszkodzonych hydrantów

Naszym priorytetem jest szybkość działania i zadowolenie klienta. Dlatego zawsze do każdej awarii podchodzimy indywidualnie. Zwracamy uwagę by nasze prace nie utrudniały życia innym mieszkańcom budynku lun sąsiadom. Naszym atutem jest profesjonalny sprzęt, a w szczególności cenione urządzenie wysokociśnieniowe WUKO. Więcej informacji na temat zakresu naszych usług znajdziesz na naszej stronie www: https://pogotowiewodociagowe.pl/

Budowa przyłączy sieci wodociągowych i kanalizacji

naprawa i udrażnianie kanalizacjiŚwiadczymy także usługi z zakresu przyłączy sieci wodociągowych i kanalizacji. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie budowania przyłączy wod kan.

Polecamy nasze usługi właścicielom domów jednorodzinnych, administratorom kamienic, bloków mieszkalnych, biur, magazynów oraz innych budynków firmowych.

Zapewniamy wykonanie projektu nowego przyłącza, pełen nadzór i uzgodnienie z właściwym zakładem wodociągowym. Dzięki nam ominiesz wszelka biurokrację!

Oferujemy także pomoc w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i zaświadczeń, zwłaszcza w MPWiK, ZUDP Warszawa; uzgodnienie niezbędnych prac z ZDM. Bierzemy na siebie kwestie uzgodnień prac z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków i rzeczoznawcą ppoż.

Zapoznaj się z naszą ofertą z tego obszaru: https://pogotowiewodociagowe.pl/przylacza-wodociagowe/

Zaufaj naszemu doświadczeniu! Masz pytania napisz lub zadzwoń  – oto nasze dane kontaktowe:

Nowoursynowska 151, lok.37, 02-776 Warszawa

telefon: 600826384

e-mail: pogotowie-wodociagowe@wp.pl

pogotowiewodociagowe.pl

Pracujemy 24h na dobę. Zapraszamy!