Projekt dla młodzieżowych menedżerów sportu w Warszawie!

Zapraszamy młodych menedżerów sportu z organizacji sportowych na bezpłatne szkolenia i do współpracy przy promocji wydarzeń sportowych w Warszawie.

Nowotworzone Forum Organizacji Sportowych wraz z Klubem Uczelnianym AZS Uniwersytetu Warszawskiego realizuje w ramach programu Młodzież w Działaniu projekt Menedżerowie Sportu, którego celem jest przygotowanie młodych osób do pracy menedżera sportu w klubach z Warszawy i Mazowsza.

Zainteresowanym udziałem w projekcie oferujemy bezpłatny cykl szkoleń  m.in. z zakresu marketingu sportowego, pozyskiwania wolontariuszy, promocji przedsięwzięć sportowych. Osoby zaangażowane w projekt będą miały za zadanie stworzenie i administrowanie strony internetowej promującej wydarzenia sportowe dla mieszkańców Warszawy oraz stworzenie, we współpracy z urzędnikami m.st. Warszawy, całościowej koncepcji promocji ww. wydarzeń.

Projekt będzie realizowany w okresie czerwiec – październik 2013 r. Wszystkich zainteresowanych udziałem w nim prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji na adres menedzersportu3sektora@gmail.com. Warunkiem koniecznym do spelnienia jest wiek poniżej 30 roku życia. Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca. Zapraszamy do współpracy!