Sala zabaw dla Twojego dziecka

sala zabawSytuacja idealna to taka, gdzie Ty możesz bez problemu i pospiechu zrobić zakupy, a Twoje dziecko jest w dobrych rękach. Ma zajęcie i odpowiednią opiekę. Dlatego stworzono sale zabaw dla dzieci.

Sale zabaw oferują opiekę dla dzieci w różnym wieku. Możesz pozostawić tutaj zarówno 3letniego malucha, jak starsze dziecko, które ma 5 czy 6 lat. Fiku Miku to sala zabaw dla małych i dużych. Na pierwsza wizytę warto udać się wspólnie. Pokaż dziecku, jakie atrakcje na niego czekają. Może się okazać, że zauroczy się tym miejsce na tyle, że będzie chciał spędzić tutaj znacznie więcej czasu niż myślałaś.

Dla każdego coś fajnego

Fiku Miku to sala zabaw, w której Twoje dziecko znajdzie zjeżdżalnie, baseny z mnóstwem kolorowych piłeczek, ścianki wspinaczkowe, zawiłe labirynty. Znajduje się tutaj również specjalna fontanna, która strzela mięciutkimi piłeczkami. Dostępne są również pneumatyczne armatki. Świetna zabawa gwarantowana. Dla najmłodszych dostępne są również atrakcje w mniejszym, oddzielnym baseniku. Dzieci znajdą tutaj maskotki, lalki, małe samochodziki i bujaki. Kreatywność powoli im rozwinąć budowa z Mega klocków. Świetna rozrywka na najwyższym poziomie zarówno dla małych, jak i dużych dzieci.

Dla dorosłych również się coś znajdzie

Dla rodziców i opiekunów dostępny jest mini – barek, w którym można wypić pyszna kawę, herbatą. Zakupić można również zimne napoje, słodycze i przekąski. Usiądź wygodnie przy stoliku, z którego będziesz miała oko na bawiąca się pociechę. Zapraszamy, zatem do strefy opiekuna!

Profesjonalna opieka

Chcesz pozostawić dziecko na godzinkę albo dwie? Zaplanowałaś wizytę u kosmetyczki, chcesz wybrać się do kina czy po prostu zrobić zakupy? W fiku Miku oferujemy profesjonalną opiekę animatorów, którzy w najlepszy możliwy sposób zaopiekują się Twoimi dziećmi. Pociecha nie będzie się nudziła – w końcu czeka go świetna zabawa. Ty na spokojnie pozałatwiasz swoje sprawy. Co najważniejsze – masz pewność, że Twój maluch jest bezpieczny.

Artykuł powstał dzięki sali zabaw dla dzieci Fiku Miku.

Fiku-Miku posiada swoje placówki na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy!